fbpx

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na 7 dni przed konsultacją prześlij ankietę zdrowotną i żywieniową wraz ze skanem najbardziej aktualnych wyników badań. W razie wątpliwości, ustalimy, które badania należy dorobić. Znajdź spokojne miejsce, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał ani rozpraszał uwagi. Zanotuj najbardziej nurtujące Cię kwestie, które chcesz omówić. Pamiętaj o zapoznaniu się z Regulaminem poradni i Polityką Prywatności. 

Podstawowe badania, których wymagamy to: morfologia ogólna z rozmazem, glukoza i insulina na czczo, profil lipidowy (cholesterol całkowity, LDL, HDL, triglicerydy), TSH, FT3, FT4, GFR i witamina D3. W razie wątpliwości ustalimy, jakie badania warto wykonać na kolejne spotkanie. 

Na pierwszym treningu dokładnie omawiamy Twoje poprzednie doświadczenia treningowe, sprawdzamy Twoją sprawność i ustalamy cele współpracy. Określamy ilość treningów, jaką możesz realizować oraz godziny spotkań. Treningi trwają od 60 do 75 minut. 

Warunkiem zrealizowania konsultacji jest wcześniejsze zaksięgowanie płatności na koncie. Z tego powodu warto wysłać przelew na kilka dni przed pierwszym spotkaniem. Możliwa jest również płatność gotówką, w dniu konsultacji. 

Jak najbardziej. Wystarczy, że ustalimy dogodny termin spotkań i dokonasz płatności na wskazany numer konta. Możliwa jest również płatność gotówką. 

Na pierwszej konsultacji dokładnie omawiamy nurtującą Cię kwestię, określamy cele współpracy i ustalamy termin kolejnego spotkania. W zależności od ilości czasu, przeprowadzamy ćwiczenia. 

Na konsultację online można umówić się:

1. Poprzez kalendarz wizyt na dole strony

2. Po kliknięciu w ikonkę “Umów się na konsultację”

3. Wysyłając zgłoszenie na gosia@dietandmindfulness.com 

4. Telefonicznie, dzwoniąc na numer telefonu +48 504 406 203 

Tak, prowadzę zarówno żywienie osób aktywnych, jak i treningi personalne dopasowane do specyfiki dyscypliny, którą uprawiasz. 

Jak najbardziej! Prowadzę dietoterapię chorób takich jak: otyłość, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia i dyslipidemia, cukrzyca, insulinooporność, choroby autoimmunologiczne (Hashimoto, Choroba Leśniowskiego-Crohna), alergie i nietolerancje pokarmowe. Nie jesteś pewien, czy mogę Ci pomóc? Napisz do mnie w wiadomości, jaki jest Twój problem i omówimy możliwości współpracy.

Treningi odbywają się na siłowni “Harder” przy ul. Nowogrodzkiej 62c/41 w Warszawie

Regulamin świadczenia usług dostępny jest pod tym adresem.

Diet&mindfulness

W Diet&Mindfulness uczę uważności w odżywianiu i pomagam tym samym uwolnić się od reżimu diet, zachowując jednocześnie zdrowie i dobre samopoczucie.

Media Społecznościowe

Kontakt

Małgorzata Pielichowska +48 504 406 203
E-mail: diet.and.mindfulness@gmail.com