fbpx

oferta

Treningi personalne

Chcesz zachować sprawne ciało na lata?  Poprawić wygląd?  Poczuć się lepiej?

Aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. Redukuje poziom stresu i wyzwala endorfiny, dzięki którym czujesz się lepiej!  Aktywność fizyczna zapobiega wielu chorobom, takim jak: miażdżyca, otyłość czy osteoporoza.
Niezależnie od tego, czy chcesz wymodelować sylwetkę czy poprawić funkcjonalność ruchu – poprawne wykonywanie ćwiczeń i świadomość ruchu jest warunkiem koniecznym, był trening był bezpieczny.

Dlatego też warto podjąć treningi personalne z wykwalifikowanym trenerem, który poświęci Ci całą swoją uwagę by trening był nie tylko bezpieczny, ale i efektywny. Dzięki współpracy ze mną, zwiększysz świadomość ciała i uzyskasz wymarzoną sylwetkę, a także poprawisz samopoczucie. Możemy ćwiczyć na siłowni, w pracy czy pobliskim parku.

Jako trener zwracam uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i nie stosujemy “szablonów” treningowych. Zawsze dopasowuje trening w zależności od postawionych celów i możliwości psychomotorycznych podopiecznego. Kładę duży nacisk na świadomość ciała oraz sprawność ogólnorozwojową.

Cena:

100 zł/trening 

Pakiet 10 treningów 1000 zł

Treningi personalne trwają od 60 do 70 minut i odbywają się na siłowni “Harder” przy ul. Nowogrodzkiej 62c/41.

 

Koszt treningu nie obejmuje karnetu na siłownię/karty Multisport. 

Diet&mindfulness

W Diet&Mindfulness uczę uważności w odżywianiu i pomagam tym samym uwolnić się od reżimu diet, zachowując jednocześnie zdrowie i dobre samopoczucie.

Media Społecznościowe

Kontakt

Małgorzata Pielichowska +48 504 406 203
E-mail: diet.and.mindfulness@gmail.com